Tolia TWIS

ToliaTwis kozmetik alanında faaliyet göstermek üzere Alor A.Ş. tarafından 2019 yılında kurulmuş ve hayata geçirilmiştir. ToliaTwis kozmetik sektörünün kolonya alanında faaliyet göstermektedir. 10 ayrı ülkenin belli başlı kokularını kolonya şeklinde formüle edip hayata geçirdik. Kokularımızparfümörlerimiz tarafından özenle seçilmiştir. Ülkelerimiz aşağıdaki gibidir;

  • İsviçre - Zurih
  • Yunanistan - Santorini
  • Brezilya - Rio De Janerio
  • Fas- Marakeş
  • Küba - Havana
  • Kenya - Nairobi
  • Japonya - Tokyo
  • Fransa - Nis
  • İspanya - Endülüs
  • Hindistan - Delhi

Ürünlerimizin tasarımları yapılırken ülkelerin farklı özelliklerinden esinlenilip ambalaj çalışmaları yapılmıştır. 250ml,100ml ve 50ml olarak ürettiğimiz kolonyalarımızın 10’lu, 6’lı ve 3’lü setleri de mevcuttur. ToliaTwis ürünlerinin fiziksel satışı Cosmobrands+ mağazasında mevcuttur. Yakında farklı perakende satış mağazalarında da var olacaktır.Online satış kanalı olarak cosmobrandsplusın internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca var olduğumuz sanal platformlar ise Shop&Miles, Trendyol, Panço,Çiçeksepeti,Eptt , Modanisa, şeklindedir. Yakında farklı sanal platformlarda da bulunacağız.

The World In Scents®

Kolonya, misafirlerimize ikramlarımızdan olmazsa olmazlarımızdandır. Biz Tolia markamızla dünyanın birçok yerine misafir olduk ve bu kolonya kokularını sizlerin hizmetine sunduk. Tolia ile birlikte birçok kültür, mekân ve farklı ırklardan oluşan kokuların misafiri olacaksınız ve onları ağırlayacaksınız.

Öne Çıkanlar

Ege Denizi'nin güneyinde yer alan, komşumuz Yunanistan'ın en güzel adalarından biri olan Santorini'nin harika günbatımının tadını evinizden çıkarabilecek, Santorini kolonyası ile enfes Ege deneyimi yaşayacaksınız.

Güney Asya'da bulunan zengin bir kültüre sahip olan Hindistan'ın geleneksel kokusunun özenle hazırlanan formüllerle birleşmesiyle ortaya çıkan eşsiz doğru aroması sizi Yeni Delhi şehrinde benzersiz bir yolculuğa çıkaracak.

Doğu Asya' da bulunan Japonya, doğan güneşin ülkesi olarak bilinir. Evlerinizde güneş gibi doğacak olan Tokyo kolonyası ile kendinizi Tokyo'da Sakura zamanında hissedeceksiniz.

 

Temel Değerler

Hayvan Hakları

Tolia ürünlerinin üretim, kalite kontrol ve dermatolojik testler aşamasında hiç bir hayvana zarar verilmez.

Çocuk İşçi

Tolia ürünlerinin üretim aşamasında Birleşmiş Milletler bildirgelerine ve Türk kanunlarına uygun olmayan hiç kimse çalıştırılmaz.

Emek Sömürüsü

Tolia ürünlerinin satış noktalarına ve buralardan tüketiciye ulaştırmalarında hiç bir paydaşa yasanın öngördüğü standartlar dışında baskı yapılmaz.

Nurpet Ambalaj ABD pazarına Las Vegas’ta Eylül ayında düzenlenecek PackExpo fuarı ile girmeye hazırlanıyor. İKMİB...