Twelve Perfumes

Twelve kozmetik alanında faaliyet göstermek üzere Alor A.Ş. tarafından 2021 yılında kurulmuş ve hayata geçirilmiştir. ToliaTwis kozmetik sektörünün parfüm kategorisinde hizmet vermektedir. Twelve’in özelliği burçları konu alan bir parfüm markası olmasıdır. 12 ayrı burca özel kokular üretmiştir. Kokuların ortaya çıkması sürecinde çeşitli astrologlar ve parfümörler bir arada çalışmıştır. Tasarımlarımızda burç haritalarına ve simgelerine yer verilmiştir. Parfümlerimiz unisex olarak üretilmiştir ve 100mldir.Twelve ürünlerinin fiziksel satışı Cosmobrands+ mağazasında mevcuttur. Yakında farklı perakende satış mağazalarında da var olacaktır. Ürünlerimizin satışına cosmobrandsplus’ın internet sitesi ve trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Burcunuz siz, siz kokuzsunuz!

Burç, insanın doğum anında Güneş'in hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanın sembolik ifadesidir. Twelve, burçlara özel üretmiş olduğu kokularla kullanıldığı andan itibaren üzerinize güneş gibi doğacak bir parfüm markasıdır. Twelve burçlar ile ilgili kapsamlı çalışmalar sonucunda burçların kokusunu sizlere sunmayı başarmıştır. Kendinizi sadece burcunuza ve koku duyunuza bırakın twelve nasıl kokmanız gerektiğini bulacaktır.Twelve ile kendin kok !

Öne Çıkanlar

Başak burcunun karakteristik özellikleri kendine has kokusuyla birleşti ve şişelendi.

İkizler burcunun karakteristik özellikleri kendine has kokusuyla birleşti ve şişelendi.

Boğa burcunun karakteristik özellikleri kendine has kokusuyla birleşti ve şişelendi.

Temel Değerler

Hayvan Hakları

Twelve ürünlerinin üretim, kalite kontrol ve dermatolojik testler aşamasında hiç bir hayvana zarar verilmez.

Çocuk İşçi

Twelve ürünlerinin üretim aşamasında Birleşmiş Milletler bildirgelerine ve Türk kanunlarına uygun olmayan hiç kimse çalıştırılmaz.

Emek Sömürüsü

Twelve ürünlerinin satış noktalarına ve buralardan tüketiciye ulaştırmalarında hiç bir paydaşa yasanın öngördüğü standartlar dışında baskı yapılmaz.

Nurpet Ambalaj ABD pazarına Las Vegas’ta Eylül ayında düzenlenecek PackExpo fuarı ile girmeye hazırlanıyor. İKMİB...